Kathia Berger (*1938)

Meditation 1984

Öl auf Leinwand
25.5 × 23.0 cm

Signiert. Gerahmt.

en Oil on canvas. Signed. Framed.

Object no. 17541-334 · Available for limit bid: 100.00 Euro

Overview Kathia Berger (*1938)