Aquarell auf Aquarellpapier
65.5 × 50.0 cm
Signiert.
Watercolour on paper. Signed.
Object no. 13009-98 ¡ Available for limit bid: 500.00 Euro
Overview Erich Mansen (1929-2012)
http://www.fine-art-doebele.de/en/free-auction-sale.php?objekt=13009-98 (Stand: 14.05.2024. 14:47)