Erich Mansen (1929-2012)
Metamorphosen Lichtenstein 2000
Aquarell auf Aquarellpapier
65.5 × 50.0 cm
Signiert.
Watercolour on paper. Signed.
Object no. 13008-98 ยท Available for limit bid: 500.00 Euro
Aquarell auf Aquarellpapier
65.5 × 50.0 cm
Signiert.
Watercolour on paper. Signed.