A. Jacob
Kiefern am Meer
Öl auf Hartfaserplatte
62.1 × 71.4 cm
Signiert.
Oil on hardboard. Signed.
Object no. 18266-300 · Available for limit bid: 100.00 Euro
Öl auf Hartfaserplatte
62.1 × 71.4 cm
Signiert.
Oil on hardboard. Signed.