A. Jacob

Kiefern am Meer

Öl auf Hartfaserplatte
62.1 × 71.4 cm

Signiert.

en Oil on hardboard. Signed.

Object no. 18266-300 · Available for limit bid: 100.00 Euro

Overview A. Jacob